بخاری گازی آبسال  مدل 481
%20

بخاری گازی آبسال بدون دودکش مدل 481

1,660,000 تومان
1,320,000 تومان
گارانتی 24 ماهه آبسال
ابعاد تشک
  • تولید کننده : آبسال
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

با وجود پکیج و شوفاژ هنوز که هنوزه بخاری ها جایگاه خودشان را دارند مکان هایی که شوفاژ  نیست و بهترین وسیله جایگزین  بخاری  های گازی می باشند . همچهنان از دیرباز  هم برخی معتقدند به دلایل های مختلف بخاری بهتر است و حسابی فضا و را گرم می‌کند!!!

برای خرید یک بخاری گازی با کیفیت باید ویژگی هایی را مد نظر داشته باشیم .

توجه ویژه به فضای موجود و مساحت آن

پیش از خرید باید متراژهای  فضایی را با نوع محصولی که قصد خرید داریم بسنجیم و با استانداردهای موجود بیشتر آشنا شوید که مورد تایید کارشناسان است  بلکه  بیشتر مواقع پیش آمده که  بعد از خرید متوجه  این موضوع می شویم  که  مدل خریداری شده برای فضا مناسب نیست بلکه یا فضا را بیش از اندازه گرم می‌کند یا اینکه برای فضای انتخابی مناسب نمی باشد.اگر مترا ژ کمتر از 50متر با محیط بسته باشد باید بخاری دیواری دودکش دار را انتخاب شود اگر زیر 50 متر با جریان محدود هوا بخاری دیواری بدون دودکش اگر فضا بین 50تا 70متر باشد بخار دیواری بدون دودکش اگر فضا بیشتر از 70 متر بخاری زمینی 12 هزار به بالا همچنین در فضاهای بزرگ مثل سالن ها بخاری طرح شومینه را انتخاب کنید  .

عوامل موثر در گرمایش بخاری

در کنار متراژ فضا عواملی بر گرم شدن فضا موثرمی باشد  :

1.عایق‌بندی ساختمان

2.وضعیت آب‌وهوایی منطقه سکونت

3.ابعاد و اندازه پنجره‌ها

4.وضعیت نورگیری اتاق

5.قرارگیری واحد در طبقات میانی ساختمان

6.ارتفاع سقف

بخاری را با دودکش یا بدون دودکش بخریم ؟

برای فضاهای کوچک که بسته نیست و هوا جریان دارد، به‌راحتی می‌توانید از مدل‌های بدون دودکش استفاده کنید.

این مدل  ها طوری ساخته شده که ایمنی بیشتری دارند ، و اگر  مشکل تنفسی  و ریه  ریه حساسی  دارید یا احساس خطر می‌کنید بهتر است از بخاری های با دودکش استفاده کنید

همچنین  بسیاری از کارشناسان معتقدند که بخاری های بدون دودکش مناسب فضای های میباشد که هوا جریان دارد و هم اینکه جایگاهی برای خوابیدن ندارند .

بررسی موارد ایمنی

از نکات بسیار مهم ایمنی داشتن  سنسور تشخیص کاهش سطح اکسیژن یا OSD می باشد . در هنگام خرید توجه کنید مدل مد نظر  شما این ویژگی را داشته باشد که مشکل، مسمومیت یا گازگرفتی پیش نیاید.

به کمک این سنسور وقتی میزان اکسیژن فضا به حد غیر قابل مجاز %۱۸ درصد برسد، بخاری به صورت اوتومات خاموش می‌شود وهیچ  نگرانی پیش نمی آید  .

درجه مصرف انرژی

قابل ذکر است  لوازم خانگی ها  برچسب مصرف انرژی دارند و بخاری گازی هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر دنبال بهترین درجه مصرف انرژی هستید که بهترین گزینه بخاری‌های بدون دوکش می باشند ، ولی همان‌طور که گفته شد  هر جایی نمی‌توانید از آنها استفاده کنید.

همچنین  بین مدل‌های دودکش‌دار و شومینه‌ای باید به درجه مصرف انرژی C را انتخاب کنید  و بدانید که ۳۰ تا ۵۰% انرژی گرمایی آنها هدر  خواهد رفت .

بخاری برقی  یا بخار گازی

برای خانه یا محل کار از بخاری گازی استفاده کنید بلکه  هزینه مصرف انرژی کمتری دارند. ولی در برخی مواقع که نیاز به جابه‌جایی داریدو  یا  اینکه نمی‌توانید از بخاری بدون دودکش استفاده نماید ، بخاری های برقی که قابلیت حمل دارد یا مدل‌های فن‌دار گزینه‌های خوبی می باشند .

بخاری گازی بدون دودکش 

تکنولوژی بکار رفته در بخاری‌های گازی بدون دودکش عملکرد تولید شعله را بهینه کرده است به‌ طوری‌ که ترکیب اکسیژن و گاز به تناسبی ایجاد شده  که در تولید شعله کمترین اکسیژن و گاز با هم ترکیب‌ می شوند و بیشترین شعله و حرارت ممکن را دارد و چون فرایند سوخت کامل  است  مونوکسید کربن کمتری نیزتولید می شود  که میزان تولید این گاز در مقایسه با بخاری گازی دودکش دار بسیار کم تر است .

باید بدانیم که در مدل‌های دارای دودکش این گاز به بیرون هدایت می شود و قسمتی از گاز مونوکسید کربن در فضا باقی‌ می ماند و به مراتب خطرات بیشتری خواهد داشت در حالی‌ که در بخاری گازی بدون دودکش تولید گاز منوکسید کربن  بسیار کمتر از بخاری گازی دودکش دارمی باشد .

 

  • بد
  • عالی