سشوار فیلیپس  HP8230
سشوار فیلیپس PHILIPS HP8230
ناموجود
%10

سشوار فیلیپس PHILIPS HP8230

1,900,000 تومان
گارانتی ضمانت سلامت و فیزیگی کالا
  • تولید کننده : فیلیپس
  • نوع محصول: SimpleProduct

تنوع در پرداخت

7 روز هفته 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا

برنامه ریزی زمان تحویل

  • توضیحات کامل
  • مشخصات محصول
  • بررسی - (0)

سشوار فیلیپس مدل HP8230/00 وسیله ای آرایشی برقی بسیارحرفه ای و زیباست که با تکنولوژی روز طراحی شده است و بیش از حد گرم نمی شود و به موها آسیب نمی رساند .  و می توان به کمک این دستگاه، با اطمینان به نتیجه مطلوبی که مد نظر دارید  برسید این سشوارحرفه ای 2100 وات، قدرت خوبی دارد که در نتیجه با قدرتی خوب و سرعت مناسب، فرایند خشک شدن و حالت دادن سریع موها فراهم می کند . سرعت و گرمای مورد نیاز را می توان به راحتی در شش حالت تنظیم نمود. دکمه  مخصوص تولید هوای سرد، بعد از شانه زدن به موهایتان  حالت دهنده خوبی است . طول سیم برق 1.8 متری استفاده از سشوار را آسانتر می کند و حلقه آویز کمک می کند برای نگهداری آسان و آویزان کردن در خانه یا هتل. شرکت  فیلیپس در قسمت ورودی این مدل سشوار فیلتر متحرکی طراحی کرده  و برای تمیز کردن آن کافیست، آن را از قسمت ورودی سشوار جدا کنید و و تمیزنمودن سشوار ، مانع از جمع شدن گرد و غبار و مو در داخل سشوار می شود و این ویژگی به خشک شدن موها بسیار کمک می کند.

سشوارفیلیپس وسیله‌ آرایشی برقی  است که برای خشک کردن و حالت دادن موهای سر طراحی شده و جزء اصلی ترین وسیله آرایشی چه در منزل و چه در سالن های آرایشی کاربرد اساسی دارد سشوارها از ۲ بخش اصلی یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت تشکیل شده است .استفاده از سشوارهای به طور دائم و طولانی مدت مناسب نیستندبرای اینکه یک میدان الکترومغناطیسی می سازند که مضر می باشد .

برای اینکه چهره‌ای جذاب و مرتب داشته باشید وبرای سلامت و شادابی موهایتان  سرمایه گذاری کنید و از شر موهای وز، نامرتب، گره خورده، بی نظم و مات و کدر رهایی پیدا کنید. خرید یک سشوار همه کاره PHILIPSبه شما کمک می کند در هر زمانی که نیاز به مرتب کردن موهایتان دارید موهایتان را آراسته کنید. همین طور که می دانید و تجربه دارید برای مرتب کردن موها در سالن های آرایشگاه، کار وقت گیری است و بسیاری از خانم‌ها و آقایان زمان زیادی را صرف آرایش موها می‌کنند وآنچنان نتیجه رضایت بخشی ندارند. و برای آراسته کردن موها نیاز به ابزار کار مناسبی دارید.  

دکمه باد سرد

دکمه باد سرد یا کول شات ویژگی های خاص سشوار  حرفه ای فیلیپس مدل PH-5507است که به تثبیت حالت مو کمک بسیار زیادی می کند. همان طور که می دانید یکی از تکنیک های حالت دادن به مو استفاده از باد سرد بلافاصله بعد از حرارت موها است.  از فواید  این دکمه  می توان اشاره داشت که هر لحظه از براشینگ مدل دلخواه را بدون دغدغه تغییر داد ، با فشردن آن بلافاصله المنت و باد گرم قطع شده و باد سرد تولید می کند. این ویژگی  منحصر به  فردی است که برای سرعت بخشیدن به کار افراد حرفه ای، بسیار اهمیت دارد. همچنین برای حالت دادن و خشک‌ کردن موها می‌توان سرعت و حرارت باد را روی مقدار دلخواه تنظیم نمود. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته که دو حالت سرعت متوسط و زیاد، و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را انتخاب کرد.

 فیلتر هوا

برخلاف دهانه سشوار فیلیپس که حالت دمندگی دارد، قسمت پشتی یا انتهایی آن مکنده است و هوای محیط را به داخل سشوار هدایت می کند. برای جلو گیری از  ورود آلودگی ها نظیر پرز، گردوغبار و یا مو، فیلتری پشت سشوار تعبیه گردیده که از وارد شدن این فوق به داخل سشوار جلوگیری می کند. فیلتر ورودی هوای سشوار را می‌توان با کمی چرخاندن جدا کرد و مجددا آن را تمیز کرد. به‌این‌ترتیب علاوه بر اینکه قدرت باد سشوار (دمندگی) حفظ شده، به طول عمر آن کمک می کند.. 

هر زمانی که بخواهید  از سشوار براي شینیون استفاده كنيد با هر بار پيچيدن يا صاف كردن آن با برس، سشوار مستقیم بر روي يك نقطه ثابت قرار ندهيد بلکه اين كار جز آسیب زدن به موهایتان کار دیگر انجام نمی دهد. در نتیجه  از سرهاي مخصوص پخش كننده حرارت براي پخش كردن باد به سطح مو‌ها استفاده نمائید. شایان ذکر است اگر به درستی ازسشوار استفاده کنید کاملا بی ضرر بوده و بهترین وسیله برای مرتب و خوش حالت تر کردن موهایتان می شود .  

استفاده صحیح از سشوار

در هر صورت  از هر چيزي اگر  به درستی و اصولي استفاده کنید نه آسيب‌رسان است و نه مضر. پس همه چيز به خود ما و علم  و نحوه استفاده از هر دستگاهي برمی‌گردد. به طور مثال همه مي‌دانند زماني كه مو‌ها خيس است، نباید از سشوار استفاده کنید و قبل از استفاده حتما مو‌هایتان  را كمي خشک و یا اینکه مرطوب  باشد. اين كار به موهاي‌تان حالت نخواهد داد و آنها را از ريشه سست و ساقه آن را دوشاخه و مستعد  و دچارموخوره مي‌كند.    

 تنظیم درجه ،حرارت را هميشه روي متوسط تنظيم گردد و موهاي‌تان را به هیچ عنوان به  كمك باد داغ خشك و آراسته نكنيد بلكه كاملا مشخص است كه تغيير دما زياد و ناگهاني براي سلامت و زيبايي مو مناسب نیست . دماي پايين مو نسبت به محيط بعد از قرار گرفتن در معرض گرماي  بسیار شديد  باعث به‌هم ريخته  شدن و به ساختار ريشه و ساقه آن آسيب جدي وارد میکند.

 

 

 

  • بد
  • عالی